Hızlı Blog – Güncel Bilgi Deposu

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar

15.01.2021
199
Sivilceye İyi Gelen Sabunlar
Reklam

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar

Sivilceye iyi gelen sabunlar, doğal kapsamda üretilen sabun çeşitleri arasında oldukça yaygın olmakta. Cilt temizliği, bilindiği üzere bakım aşamasında son derece büyük önem taşır. Cilt için faydalı ve bitkisel içerikli sabunlar kullanıması, elbette ki peşinden birçok olumlu noktayı beraberinde getirir. Sivilceli ciltler, farklı sabunların sağlayacağı vitaminsel besinlere ihtiyaç duyarlar. Sivilce sorununu çözebilmek için uzman önerilerinin de önerileri dikkate alınarak sabunlar tercih edilmelidir

Sivilcelere iyi gelen sabunlar hakkında sizler için detaylı bir araştırma yaptık. Tamamen bitkisel içeriğe sahip ve sivilceler açısından yok edici etkiye sahip bu sabunları beraber inceleyerek fikir sahibi olalım.

Siirt Bıttım Sivilce Yok Edici Sabun

Siirt, bilindiği üzere şifalı sabunları ile de tanınan şehirlerimizden birisidir. Bıttım sabunu, tamamen bitkisel içeriği ile ciltte ki sivilceleri yok etmek için en etkili ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu mucizevi sabun, dış yüzeyindeki noktalı besinler sayesinde cilde derinlemesine nüfuz edebilmektedir. Bu nedenle etkileri kısa sürede görünmektedir. Ürünün satış fiyatı 50 TL’dir.

Kekikli Sivilce Sabunu

Cilt için faydalı en önemli baharatlardan birisi de kekiktir. Ciltte ki ısı seviyesini arttırarak kan dolaşımını hızlandırır ve yumuşama sağlar. Kekikli sabun, sivilce üzerinde de son derece etkili bir ürün olduğunu kanıtlamıştır. Gaziantep’te üretimi sağlanan bu mükemmel sabun, kullanım esnasında ciltte belirgin bir yanma sağlasa da sivilce problemini 1 hafta içerisinde yok edebilmektedir. Ürünün internet üzerinden satış fiyatı ise sadece 9,00 TL’dir.

Neutrogena Sivilce Yok Edici Sabun

Cilt bakım ürünleri konusunda ülkemizin ve dünyanın en popüler markalarından olan Neutrogena, sivilce yok edici sabun üretiminde de harekete geçti. Bu mükemmel sabunu kullandığınızda cildinizde etkisini hemen görüyor ve 12 saat sonrasında etkisini gözlemleyebiliyorsunuz. Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bu mükemmel sabunun fiyatı ise 8,50 TL’dir.

Bello Dora Sivilce Sabunu

Bu sabun günlük kullanım için üretilmiştir, antibakteriyal, güçlü bir mikrop kırıcı sabundur cildi derinden temizlediği için mikropların sebep olduğu sivilceler ve cilt problemlerinde son derece yararlıdır.
Gözneklerin içerisindeki artıkları temizleyerek arındırır ve cildi sıkılaştırır. Bakteri üremesini kontrol altına alarak, cilt problemlerini hızla iyleştirir. Yağ salgısını dengeler, kan dolaşımını hızlandırır.
İçeriğindeki Alantoin, Biberiye, Kükürt ve Kil mineralleri bulunmaktadır. Cildin oksidasyona karşı savaşma gücünü artırır.

Arındırma : Gözeneklerdeki artıkları temizler ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Siyah nokta ve sivilceleri çekerek, cilde sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Yağ Kontrolü : Yağ salgısını düzene sokar fazla miktarda olan sebumu absorte eder, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler, kan dolaşımını hızlandırır ve hücre yenilenmesini sağlar.

Canlılık : İçeriğindeki zengin mineraller cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.

Vitamin E : Doğal bir antioksidan olarak cildin nem tutuculuğunu arttırır, kırışıklık ve yaşlanma etkilerini geciktirir.

Reklam
BİR YORUM YAZIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.